Vaidos Kisieliūtės FC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaidos Kisieliūtės FC

Oficialus žaviosios Vaidos Kisieliūtės fanų forumas.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Straipsniai

Go down 
AutoriusPranešimas
Lolita
FC komanda
FC komanda
Lolita


Pranešimų skaičius : 251
Join date : 2009-07-16
Age : 28

Straipsniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Straipsniai   Straipsniai EmptyKv. 07 16, 2009 8:28 pm

Šioje temoje įdėsime straipsnius iš interneto, turi būti svetainės nuoroda, ir be abejo medžiaga, galima pridėti foto kuri yra prie straipsnio nukopijuojant jos kodas ir įterpiant tarp Straipsniai  ir Straipsniai 460638
Atgal į viršų Go down
https://vaidosfk.forumlt.com
Lolita
FC komanda
FC komanda
Lolita


Pranešimų skaičius : 251
Join date : 2009-07-16
Age : 28

Straipsniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsniai   Straipsniai EmptyPen. 07 17, 2009 12:02 am

http://www.balsas.lt/naujiena/221933/vakaro-ziniu-kalendoriaus-mergina-blondine-saves-nelaiko-nuotr/rubrika:naujienos-gyvenimas-bulvaras

Straipsniai Vaida_kisieliute_px250

Vaida Kisieliūtė – ne tik „Vakaro žinių“ kalendoriaus lapkričio mėnesio mergina, bet ir šio kalendoriaus veidas. Be to, ji ir buvusi krepšininkė, modelis, verslininkė, aktyvistė...

Jos titulus būtų galima dar labai ilgai vardinti, o su ja susitikus plepėti be sustojimo pavyktų visą savaitę. Tik vargu, ar ir per tiek laiko ji spėtų papasakoti visus savo nuotykius!

Kaip galėtum save pristatyti?
Aš Vaida, man 21 metai, esu vilnietė, 2008 m. „Vakaro žinių“ kalendoriaus viršelio ir lapkričio mėnesio veidas. Turiu savo reklamos agentūrą, vaikų modelių mokyklą – žodžiu, gyvenu aktyviai, esu užsiėmusi.

Tai Vaida Kisieliūtė – verslininkė?
Galima ir taip pavadinti. Naujausias mano užsiėmimas – vaikų ir jaunimo estetinio lavinimosi mokykla „M&D Studio“, veikianti Panevėžyje ir Vilniuje. Ruošiame vaikus modelio darbui Amerikoje. Juos mokysime grožio, elgesio, etikos paslapčių. Mokykla duris atvėrė visai neseniai – tik rugsėjį, todėl kol kas dar nė vienam modelio darbo nepasiūlėme. Būsimuosius modelius dar reikia išmokyti labai daug dalykų, nors agentas Amerikoje, su kuriuo bendradarbiauju, vis manęs prašo, kad greičiau jam atvežčiau modelių. Bet juk iš karto pulti dirbti negalime – prastas modelis prastai reprezentuotų ir mūsų agentūrą, be to, norisi, kad jam ten sektųsi.

Kodėl būtent Amerika?
Pati ten dirbau, su tais pačiais žmonėmis, todėl žinau, kad vaikui yra sudaromos tik pačios geriausios sąlygos. Jiems reikia vaikų reklamuoti įvairiausius produktus. Amerikiečiams yra žymiai pigiau kviestis darbui jau apmokytus modelius iš Lietuvos negu samdyti amerikiečius vaikus. Ten net nėra panašių modelių mokyklų kaip mes įkūrėme Lietuvoje.

Iš kur tie kontaktai tokioje tolimoje šalyje?
Dvejus metus aš pati mokiausi ir dirbau modeliu Amerikoje, išvažiavau ten beveik nemokėdama angliškai, tad buvo labai sunku ir visokių nesusipratimų pasitaikydavo. Žmonės dažnai iš mano kalbėjimo įgūdžių pasijuokdavo. Tačiau vėliau kalbą pramokau, gerai sekėsi modelio darbas ir būtent su savo tuometiniu agentu aš bendrauju iki šiol. Jis – mano verslo partneris.

O tavo reklamos agentūra?
Ją įkūriau prieš trejus metus, mes užsiimame internetinės reklamos pardavimu, tačiau šiuo metu turime dar visokių planų plėtrai. Apskritai mano galvoje yra begalė minčių, tik reikia rasti laiko ir galimybių visas jas įgyvendinti. Didžiausia bausmė man galėtų būti, jei kas nors ateitų ir priverstų mane nieko gyvenime neveikti.

Ir dar tu studijuoji tarptautinį verslą? Kaip viską spėji?
Na, aš esu aktyvistė. Naujasis verslas – pagrindinė mano veikla, o reklama – kiek anksčiau mane sudominęs verslas. Aš tiesiog esu veikli, keliuosi 8 val. ryto, einu miegoti vidurnaktį, o darbas man – kartu ir poilsis. Visą dieną turiu ką veikti, nenuobodžiauju. Tiesą sakant, aš net įvairiausius verslo susitikimus priskiriu savo laisvalaikiui.

O kaip į tave, tokią jauną, gražią blondinę žiūri visi verslo partneriai?
Blondinė – tai kaip diagnozė, o šviesiaplaukė – tai jau plaukų spalva. Aš esu šviesiaplaukė (juokiasi). Aš nesu blondinė „galvoje“, nesu kvaila. Nei mano gyvenimo būdas, nei mano tėvai, nei mano išsiauklėjimas man neleidžia būti kvaila, todėl aš visuomet stengiuosi viską padaryti kuo geriau. Gal dėl to dar nesu per darbo susitikimus susidūrusi su neigiamu požiūriu į save. Nėra buvę taip, kad per susitikimą neturėčiau ką pasakyti, kad ateičiau nepasiruošusi.

Tai tu – tikra prerfekcionistė?
Tiksliau ir nepavadinsi. Visuomet sakau: „Arba gerai, arba nieko“. Nors gal kartais ši mano savybė ir pakiša koją... Bet perfekcionizmo išmokau iš tėvų.

O tėvai neprieštaravo tavo fotosesijai „Vakro žinių“ kalendoriui?
Nors mano tėvai ir yra gana konservatyvūs, tačiau nieko blogo jie man nesakė. Mano nuotraukos – labai skoningos ir gražios. O tėtis visuomet sakydavo, kad kaip pasiklosiu, taip ir išmiegosiu. Nesigailiu, kad fotografavausi šiam kalendoriui, tik gal kartais gerbėjų atakos nustebina.

Daug jų turi? Papasakok, labai įdomu. Jie tavimi taip aktyviai domėtis pradėjo po fotosesijos kalendoriui?
Po kalendoriaus ypač, tačiau daugiau dėmesio susilaukdavau ir po pasirodymų per televiziją – aš vedžiau laidą „Solo su orkestru“, aktyviai dalyvavau įvairiuose „Olialia“ projektuose, dalyvavau laidoje „Šeši nuliai – milijonas“.

Milijoną laimėjai?
Ne, nepavyko, tačiau namo grįžau tūkstančiu litų turtingesnė.

Na, gerai, sugrįžkime prie tų ramybės neduodančių gerbėjų...
Taip, susirasdavo iš kažkur, gal iš „google“, mano telefoną ir skambinėdavo... Tik yra dar viena Vaida Kisieliūtė, ją irgi galima rasti per „google“, tai aš manau, kad ir jai tenka sulaukti nemažai gerbėjų dūsavimų. O jie skambina iš visur, neaplenkiant ir kalėjimų. Kalėjime vienu metu aš gal netgi buvau populiariausia mergina. Be to, mane gatvėje pradėjo atpažinti žmonės, kartą nugirdau net mažą mergaitę, rodančią mamai į mane, sakant „žiūrėk, čia ta, iš to mergaičių kalendoriaus“. Bet toks dėmesys duoda naudos – priverčia pasitempti, keistis, pagalvoti apie savo elgesį.

Labai pasikeitei?
Taip, mano elgesys dabar beveik tobulas, o anksčiau buvau labai kerštinga ir kovinga, tokia „su charakteriu“. Visko pridariusi esu, jei kas nors man ką nors padarydavo, aš nepatingėdavau keltis naktį, važiuoti į kitą miestą ir tam žmogui priminti apie save. Ir aplinkinių dėmesys bei į mane nukreiptos akys, ir asmenybės branda mane labai pakeitė.

Tai koks jausmas būti tavimi – mergina, dėl kurios gerbėjai dūsauja net kalėjimuose ir kurios nuotraukos kabo pas daugiau nei 30 tūkstančių žmonių?
Jeigu atvirai, tai gerbėjai iš kalėjimo man nėra komplimentas. Ar savo užpakalį ir pusnuogį kūną parodyti visiems yra komplimentas? Man komplimentai yra kai mane įvertina už mano darbą, mano asmenybę, mano pasiekimus.

Tai kam tada nusprendei fotografuotis kalendoriui?
Man tai buvo iššūkis. Turėjau galimybę ir ja nusprendžiau pasinaudoti. Fotosesija buvo labai smagi, kalendorių kūrė geriausia kokia tik galėtų būti komanda ir iš to fotografavimosi man likę tik patys gražiausi prisiminimai.

Dabar šis kalendorius pas tave namuose kabo ant sienos?
Kabo, tačiau tik visai neseniai. Iki šiol kalendoriaus vietoje visuomet būdavo tuščia vieta, nes vos tik aš pasikabinu, tada ateina kas nors į svečius ir pasiima kalendorių... Nežinau, kiek jų esu išdalinusi. Tikrai daug.

Labai įdomu, kuris kalendoriaus puslapis pas tave atverstas?
Visuomet buvo atverstas viršelis, tačiau dabar, visai prieš mūsų pokalbį, nė pati nežinau kodėl, atsiverčiau lapkričio mėnesio nuotrauką. Visos merginos ir visos nuotraukos kalendoriuje gražios, tačiau juk aš fotografavausi tam, kad pati į save galėčiau kalendoriuje žiūrėti...

Aušra Prasauskaitė
Atgal į viršų Go down
https://vaidosfk.forumlt.com
Lolita
FC komanda
FC komanda
Lolita


Pranešimų skaičius : 251
Join date : 2009-07-16
Age : 28

Straipsniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsniai   Straipsniai EmptyPir. 07 20, 2009 7:25 pm

http://www.respublika.lt/lt/naujienos/pramogos/zvaigzdes_ir_zmones/lyg_matyta_lyg_svajota/,coments.1

Straipsniai Photo_for_gallery_1_57915800

Vasara taip ir gundo poilsio vaizdais. Pakeli akis nuo popierių, ir matai laibakojes gražuoles, kaip undines išnyrančias iš jūros. Arba baltaplaukes fėjas, ištirpstančias miško tankmėje... Vieną jų mums pasiseka rasti miesto gatvėse ir pasikviesti į mišką. Fotosesijai. Mums pasiseka, nes “Olialia” mergaitei Vaidai Kisieliūtei geriausias poilsis yra darbas. Na, o vaizdas, prisipažįstu, pranoksta visas mano svajones.

Geriausios savybės: komunikabilumas, humoro jausmas. (“Visas mano gyvenimas - su humoru, nes taip lengviau su žmonėmis bendrauti.”)

Veikla: studijuoja ir dirba. (“Esu trečio kurso studentė, studijuoju tarptautinį verslą. Taip pat turiu vaikų estetinio lavinimo mokyklą Panevėžyje, reklamos agentūrą. Ir šiaip esu kupina visokiausių idėjų”.)

Auklėjimas: griežtas. (“Esu užaugusi konservatyvioje šeimoje, kurioje tiek mano brolis, tiek visi šeimos nariai buvo auklėjami griežtai, bet teisingai. Aišku, mokyklos laikais nesėdėdavau vien prie knygų, kartais nueidavau ir į diskotekas, tačiau jau dešimtą valandą turėdavau būti lovoje. Dabar suprantu, kad toks auklėjimas išėjo tik į gera”.)

Vaikinai: patinka protingi. (“Taip, esu išranki grožiui, tačiau negalėčiau būti su žmogumi, kuriam nuolatos turėčiau aiškinti, kas ir kaip, su kuriuo negalėčiau apie viską pasikalbėti, kad ir apie politiką. Mano vaikinas turi būti visa galva už mane aukštesnis, turėti tvirtą nuomonę, bet kartu paisyti ir manosios”.)

Meilė: svarbiausia išlikti žmogumi. (“Kad pradėtum naują istoriją, manau, būtina baigti senus santykius, t.y., išsiskirti. Pavyzdžiui, man reikia daug laiko, kad pasiryžčiau naujai draugystei. Todėl netikiu santykių perspektyva, kai mergina atmuša jai patikusį vaikiną nuo kitos. Bent jau aš stengiuosi šioje srityje išlikti žmoniška: nenorėčiau, kad taip būtų elgiamasi mano atžvilgiu, ir niekada pati taip nesielgiu.”)

Romantika: nelieka laiko. (“Esu karjeros žmogus, todėl bent jau kol kas laiko romantikai lieka ne tiek jau ir daug”.)

Darbas ir šeima: nesuderinama. (“Tapusi motina norėčiau tik ja ir būti. Kodėl iš pradžių neužsidirbus pakankamai pinigų ir tik tada gimdyti vaikus nebijant jokių gyvenimo sunkumų?”)

Vaikai: du. (“Nors augau tris vaikus turinčioje šeimoje, kada nors norėčiau turėti dvi atžalas”.)

Grožis: tik padeda. (“Laiko ir dėmesio savo grožiui skiriu tiek, kad pati sau patikčiau, antra vertus, dabar juo jau nieko nenustebinsi, nes visos lietuvaitės labai gražios. Grožis - didelė jėga. Žmogų visada pirmiausia įvertini pagal jo išvaizdą, tik paskui supranti, koks jis yra iš tikrųjų, todėl netikiu tomis merginomis, kurios teigia, kad joms svarbiausia vaikino vidus”.)

Apkalbos ir komplimentai: nesureikšmina. (“Gandų neimu į galvą, nes realus gyvenimas visai kitoks. Komplimentai, kuriuos išgirstu gatvėje, pamalonina, tačiau nesuteikiu jiems daug reikšmės.”)

Darbas ir poilsis: viena ir tas pats. (“Man darbas yra geriausias poilsis. Negaliu užmigti, kai būna ne viskas padaryta, todėl visada stengiuosi įvykdyti visus planus”.)

Pomėgiai: sportas, knygos. (“Kitados žaidžiau krepšinį ir dabar savo malonumui mėgstu pasportuoti. Taip pat patinka skaityti knygas, visada kokią nors nešioju su savimi”.)

Virtuvė: reikalui esant. (“Nesu virtuvės moteris, tačiau šiokių tokių kulinarinių žinių tikrai turiu”.)

Beprotiškiausias nuotykis: pabėgimas. (“Galbūt pirmasis, kuris dabar šauna į galvą, yra šis: kitados turėjome vasarnamį, kartu su drauge esu pro antro aukšto langą pasprukusi į diskoteką. Dar linksmiau buvo tuomet, kai grįžome, - norėjome niekieno nepastebėtos vėl įlipti pro langą, nes vasarnamio durys labai girgždėdavo, tačiau langas buvo uždarytas. Tuomet pasirodė tėvai ir pasakė, kad grįžčiau namo pro duris, juk tam jos ir skirtos...”)

Parengta pagal "Respublikos" priedą "Julius/Brigita"
Atgal į viršų Go down
https://vaidosfk.forumlt.com
Lolita
FC komanda
FC komanda
Lolita


Pranešimų skaičius : 251
Join date : 2009-07-16
Age : 28

Straipsniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsniai   Straipsniai EmptyPen. 08 07, 2009 10:40 pm

''Laisvalaikis'' Nr.31.

Straipsniai 91146236
Atgal į viršų Go down
https://vaidosfk.forumlt.com
Sponsored content





Straipsniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsniai   Straipsniai Empty

Atgal į viršų Go down
 
Straipsniai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Vaidos Kisieliūtės FC :: VAIDA KISIELIŪTĖ :: Apie Vaidą-
Pereiti į: